काठमाडौं – हालै सामाजिक सञ्जालका माध्यमबाट एक युवती रातारात इन्टरनेटका माध्यमबाट भाइरल भएकी छिन् । यहाँसम्म कि कतिले त यी आँखा मार्ने युवतीलाई ‘राष्ट्रिय क्रस’ नै घोषणा गरिसके । नेपालमा पनि यी युवती भाइरल भइरहेकी छिन् ।

भ्यालेनटाइन हप्ताका दौरानमा यी युवतीको एक भिडियो यसरी भाइरल भयो कि, जसले पनि उनकै बारेमा कुरा गरिरहेका छन् । खासगरी सामाजिक सञ्जाल र युवामाझ उनको चर्चा चलिरहेको छ ।

हिजोदेखि सामाजिक सञ्जालमा एक भिडियो भाइरल भइरहेको छ । जसमा उनले स्कूलको पोशाकमा एक युवालाई आँखा झिम्काउँछिन् । भिडियोमा युवा र युवतीले प्रेम गर्दै आँखा झिम्काउँछन् । त्यही भिडियोले उनलाई अहिले भाइरल बनाइदिएको छ ।

खासमा उक्त भिडियो एउटा फिल्मको हो । र, ती युवती चर्चित कलाकार पनि हुन् । यी अभिनेत्री मलयालम फिल्ममा काम गछिन् । भाइरल भइरहेकी यी युवतीको नाम प्रिया प्रकाश वारियर हो र उनको यो भाइरल भिडियो फिल्म ‘ओरु अदार लभ’ को हो ।

यी युवतीले जम्मा दुई दिनमा युट्युबमार्फत धमाका मच्चाएकी छिन् । दुई दिनमा उक्त गीत हेर्ने दर्शक ४५ लाखभन्दा बढी भइसकेका छन् ।

अझ रोचक कुरा त के छ भने उनले इन्स्टाग्राम बनाएको दिन नै उनलाई ६ लाखभन्दा बढीले फलो गरेका थिए । अहिले प्रियाका इन्स्टाग्राममा ७ लाख ३० हजारभन्दा बढी फलोअर्स छन् । यी मलयालयम अभिनेत्रीको ‘ओरु अदार लभ’ उनको डेब्यु फिल्म हो । फिल्म यही मार्चमा रिलिज हुँदैछ ।

प्रिया प्रकाशको यो भिडियो रातारात भाइरल भएपछि धेरै यिनको मुस्कानको फ्यान बनिरहेको सामाजिक सञ्जालमा लेखिरहेका छन् । सामाजिक सञ्जाल फेसबूकमार्फत उनले लाइभ भिडियो गरेर आफ्ना फ्यानलाई धन्यवाद समेत दिएकी छिन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here